Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU Sert Wax Ahşap Yağı

CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞI

 

Özellikleri: 
CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞI emprenye etkisi ile ahşaba nefes alabilen, kaymayan, su ve kir itici özellik kazandırır. Kadifemsi bir doku verir. Ahşaba derinlemesine nüfuz eder. Ahşabın doğal rengini, harelerini vurgular ve rengi tazeler. Entegre edilmiş hijyen koruma bakteri ve mantarların yerleşmesini engeller.

“DIN EN 71-3 Ahşap Oyuncak Güvenliği & 
DIN EN 53160 Tükürük ve Tere Karşı Dayanıklılık” sertifikalarına  sahiptir.

“Antimikrobiyal etki Japon Normlarına göre Sertifikalandırılmıştır. JIS Z 2801”

Kullanım Alanları: 
İç mekanda ham veya yağlanmış tüm ahşapların bakım, yenileme, koruma emprenyesi için kullanıma uygundur. 

Tüketimi: Tek kat uygulamada 1 litre yaklaşık 20 m² alan yapar. Ancak ahşabın türü ile emme gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 
Ön Hazırlık: Ahşap yüzey hasarları tamir macunları ile onarılmalı, 180-220’lik zımpara ile zımparalanmalı ve yüzey iyi temizlenmeli, tozsuz, kuru ve yağsız olmalıdır. Eski yağlanmış ahşap yüzeyindeki kir, leke, kararma, grileşme ve kalıntılar CLOU TİK TEMİZLEYİCİ ile önceden iyice temizlenmelidir. 
Uygulama: Yağı kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız. 12°C‘nin altında uygulama yapmayınız. Ahşap yüzeyi yağlamadan önce kurutunuz. Yumuşak fırça veya pamuklu temiz bez ile 1-2 kere ince ve eşit şekilde su yönünde sürünüz. Ahşabın yağı emmesi için 30 dakika bekleyiniz. Yağlanmış ahşap yüzeyinde emilmeyen fazla yağı pamuklu, temiz, kuru bezle alınız. Yağlanmış ahşap kuruyana kadar ortamı havalandırınız. 2.Kat uygulamayı 12 saat sonra yapınız. Katlar arası zımparayı 280’lik zımpara ile yapınız, temizleyiniz.

 

DİKKAT! Yağ ile kullanılmış bezlerin kendi kendine yanma tehlikesi vardır. Bu yüzden

kullanımdan sonra bezi suya batırınız ve açılmış vaziyette dışarıda kurutunuz. 

Kuruma Süresi: Kuruma süresi yaklaşık 24 saattir. Ahşabın emme gücü, havanın sıcaklığı ve ortamın nemine bağlıdır. 
Aletlerin Temizliği: Yağ kullanımından sonra aletleri sentetik tiner ile temizleyiniz. 
Bakım: Yağlanmış ahşap yüzeylerin bakımını düzenli olarak CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞI ile

bakımını sağlayınız. 
Depolama: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Soğuktan ve dondan koruyunuz. Ürünü kullandıktan sonra ambalajın kapağını daima sıkıca kapatınız. 
Bertaraf: Boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları Atık Toplama Merkezine

veriniz. (ATIK KODU-Nr.08 01 11) 
Aktif Maddeler: %0,01 Nanogümüş (0,09gr/lt) BAuA-Nr. N-31027 Biyosidleri güvenle kullanınız. Kullanımdan önce mutlaka tanımlama ve ürün bilgilerini okuyunuz. 
UYARILAR: CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞINI kullanmadan önce etiketini okuyunuz. Tekrarlanan temas, kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz. Buharları uyku hali ve

baş dönmesine yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. 2-Butanon oksim içerir. Alerjik reaksiyonlara yol açabilir. İyi havalandırılmış ortamda kullanınız. Güvenlik Bilgi Formuna www.clou.com.tr ulaşabilirsiniz. İçildiğinde

derhal doktora başvurunuz. Ulusal Zehir Danışma Merkezi 114‘ü arayınız. Kanalizasyona dökmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU Sert Wax Ahşap Yağı

  • ₺ 178.53