Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU Su Bazlı Ahşap Tamir Macunu 250 GR

CLOU SU BAZLI AHŞAP TAMİR MACUNU

Özellikleri: Hasar ve zarar görmüş iç mekan yüzeyler için kullanıma hazır, kolay işlenebilen, su ile inceltilebilen ahşap tamir macunudur. CLOU Su Bazlı Ahşap Tamir Macunu ile tamir edilmiş yerler perdah, rende, eğe, kesme, delme ve hatta renk ve cila atılabilir. Tüm renkler kendi aralarında karıştırılabilir.

Kullanım Alanları: 
Ahşapta oluşan delik, derz, sıyrık, göçük, yırtık, derinlik ve çentik gibi hasarların tamiratında kullanılır. Mobilya, kapı, parke, hol, lambri, bar v.b. yüzeylere uygundur. 

CLOU Su Bazlı Ahşap Tamir Macunu Renkleri:

CLOU Su Bazlı Hazır Tamir Macunu Kullanımı:

Tüm ham, renklendirilmiş ve cilalı ve ayrıca aşınmış ahşap zeminler için uygundur. Onarılacak yerlerin temiz, kuru, yağsız, waxsız ve reçinesiz olmalıdır. İyi tutunmayan cilaları çıkarın. Zemini 180-240 kumla hafif zımparalayın. Daha sonra CLOU Su Bazlı Tamir Macununu sert onarılacak yere bastırın, iyice doldurun ve düz çekin. Düzeltilen yeri hafif ıslak ıspatula ile düzeltin. Önceden renklendirilmiş veya cilalanmış ahşabı nemli sünger ile

sadece dolgu kalacak şekilde silin.

Dikkat! Büyük boşlukları birkaç ince kat halinde doldurun ki yırtık ve kayıp önlensin. Katlar arası iyice kurumasını sağlayın! İki ince yapılmış kat bir kalın kattan daha iyi tutar.


Kuruma Süresi: Kuruma süresi atılan katın kalınlığına bağlıdır. Çökmeyi önlemek için her durumda iyice kurumasını sağlayın. Kuruduktan sonra fazlasını zımparalayın.

Cila: Macun ile tamir edilmiş yerler tamamen kuruduktan sonra parçanın diğer yerleri ile beraber normal şekilde zımparalanabilir, tozdan arındırılır ve cilalanabilir. Ciladan sonra rengin uyup uymadığını mutlaka önceden deneyin.
Temizlik: Kullanımdan hemen sonra aletleri su ile temizleyin.
Depolama/Bertaraf: Orijinal ambalajında iyice kapalı serin/don olmayan yerde muhafaza edin. Ürün artıkları özel atık merkezlerine verilmeli. Önerilen Atık kod no 08 01 11: Avrupa atık kataloğuna göre (bölgesel atık imha yeri ile anlaşılmalı). Tamamen kurumuş macun atıklarını ev çöpüne atabilirsiniz.


CLOU Su Bazlı Ahşap Tamir Macunu Uygulama Videosu

Detaylı bilgi için aşağıdaki teknik bilgi formunu inceleyebilirsiniz.
CLOU Su Bazlı Hazır Tamir Macunu Teknik Bilgi Formu (Türkçe)

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU Su Bazlı Ahşap Tamir Macunu 250 GR

  • ₺ 72.22