Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOUCRYL Cam Boyası Aktivatörü 250 ML

CLOUCRYL Cam Boyası Aktivatörü 250 ML

Ürün Özellikleri: CLOUCRYL Cam Boyası Aktivatörü 250 ML, CLOUCRYL Boyalarının cama hızlı, kolay ve ekonomik kaplanmasını sağlayan düşük viskoziteli özel katkıdır. Çift kompenantlı poliüretan sistem çizilmeye karşı yüksek dirençli, ışığa, kimyasallara ve sıcak suya dayanıklıdır.  CLOUCRYL Lake boyaların cama iyi yapışmasını sağlar ve basit ve ekonomik boyamayı mümkün kılar.
Kullanım Alanları: Camdan iç mekan dekorasyonlarda mesela, mobilya tasarımında, camdan kapılar, bölmeler, mutfak tezgahları veya duvar kaplamaları gibi ürünlerin iç kısımlarının boyanmasında kullanılır. CLOUCRYL Cam Boya Aktivatör katkısıyla CLOUCRYL Lake boyalar, sedefli ve metalik boyalar ile efektler yapabilirsiniz.

Camı kendiniz şekillendiriniz!

Kullanımı: Boyanacak camın görünen tarafını sprey pususundan korumak için bantlayınız. Daima camın pürüzsüz tarafı boyanır.
Boya, sertleştirici ve tineri doğru ölçüde karıştırınız (kontrol için tartı kullanınız).
Cam Boya Aktivatör ‘ü hazırlanan karışıma ilave ediniz ve 30 dakika bekletiniz.
Boyamadan önce taşıyıcı yüzü Waschlösung(yağ temizleyici-yıkama solüsyonu) ile yağdan arındırınız.
Boyayı tabanca yardımı ile püskürtünüz ve kurumaya bırakınız.
Kuruma: (20 °C ve 50% göreceli hava nemi).
Toza karşı kuruluğu: 15 dakika.
Cilalanabilir: 1 saat.
İstifleme: 24 saat.
Kimyasal dayanıklılık: 7 gün.
Temizlik: Kullanımdan hemen sonra aletleri CLOU temizleme tineri ile temizleyiniz.
Depolama/Bertaraf: Orjinal ambalajında iyice kapalı serin/don olmayan yerde muhafaza ediniz. Vernik artıkları özel atık merkezlerine verilmelidir. Önerilen Atık kod no 08 01 11: Avrupa atık kataloğuna göre (bölgesel atık imha yeri ile anlaşılmalıdır). Kapalı orjinal ambalajında raf ömrü: 1 yıldır.
Güvenlik Talimatları: Yer altı suları, sular veya kanalizasyona dökülmesine izin vermeyiniz.(WGK 2). CLOUCRYL –Sertleştirici ve sertleştirici ile karıştırılmış boya isosiyanatlar içerir, bunlar deri ve solunum yollarını tahriş eder, duyarlaştırabilir veya alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Çalışma esnasında ve sonrasında devamlı temiz hava ile beslenmesini sağlayınız. Buharları solumayınız. Havalandırmanın yetersiz olduğu mekanlarda solunum koruma cihazı kullanınız. Alerjisi olan kişiler bu tür işlerde çalıştırılmamalıdırlar. Kapalı orjinal ambalajında raf ömrü: max.6 aydır.
Özel Talimatlar: Farklı cam kalitelerinden dolayı yapışma sorunları olabileceğinden kuruduktan sonra yapışma testi yapılmalıdır. Temperli camlarda boyama mümkün değildir, çünkü yapışma elde edilemez. Camın kalınlığı rengin farklı görünmesini etkiler. Özellikle açık tonlarda ve kalın camlarda yeşilimsi bir renklenme olabilir. “Optiwhite-camlar “sayesinde bu en aza indirilebilir.
Mevcut Ambalaj: 250ml

Detaylı bilgi için aşağıdaki teknik bilgi formunu inceleyebilirsiniz.

   Teknik Bilgi Formu (TDS) Türkçe   

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOUCRYL Cam Boyası Aktivatörü 250 ML

  • ₺ 565.74