Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU Egzotik Yağ (Exotic Oil)

CLOU EGZOTİK YAĞ (EXOTİC OİL)

 

Kullanım Alanları: Dış ve iç mekanda ham veya yağlanmış; tik, ireko, maun, manolya, okaliptüs, belinga, bangkirai / balau, kiraz, dişbudak, huş, akasya, sedir, katran ağacı, Lübnan çamı türü ahşaplar ile fırınlanmış thermowood, zemin döşeme, deck, teras kaplamaları, iskeleler, tekne güverteleri, ahşap evler, çitler, mobilya, tezgah, duvar kaplamaları, kirişler, çatılar, bahçe mobilyalarının bakım, yenileme, koruma emprenyesi için uygundur. DIN EN 71-3 Ahşap Oyuncağın güvenliği için uygundur.

Özellikler: CLOU EGZOTİK YAĞI yüksek emprenye etkisi ile su ve kir itici dayanıklılık kazandırır. Nefes alabilen ve ayrıca bakımı kolay korumakazandırır. Ahşaba derinlemesine nüfuz eder. Bu sayede ahşabın doğal rengini ve harelerini de vurgular. İpek parlak bir görünüm kazandırır. 

Tüketim: CLOU EGZOTİK YAĞI, 1 Litre tek kat ilk uygulamada yaklaşık 14 m² alan yapar. Ancak ahşabın türü ile emme gücü, fırınlanmış, havanın sıcaklığı ve ortamın nemine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Ön Hazırlık: Ahşap yüzey hasarları tamir macunları ile onarılmalıdır. 180’lik zımpara ile zımparalanmalı, iyice temizlenmeli, tozsuz, kuru ve yağsız olmalıdır. Eski yağlanmış ahşap yüzeyindeki kir, leke, kararma, grileşme ve kalıntıları CLOU TİK TEMİZLEYİCİ ile önceden iyice temizleyiniz. Zemin ile uyumu için bir deneme yapınız.

Uygulama: CLOU EGZOTİK YAĞI‘nı kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 12°C‘nin altında çalışmayın. Ahşap yüzeyini yağlamadan önce iyice kurutunuz. Bir fırça veya yumuşak, temiz tülbent bez ile 1-2 kere ince ve eşit şekilde su yönünde sürünüz. 30 dakika ahşabın emmesini bekleyiniz. Yağlanmış ahşap yüzeyindeki emilmeyen fazla egzotik yağı temiz kuru pamuklu bezle tamamen alınız. Yağlanmış ahşabı kuruyana kadar ortamı havalandırınız. Sonraki bakım için yüzeyi zımparalayınız.

Dikkat: Yağ ile kullanılmış bezlerin kendi kendine yanma tehlikesi vardır. Bu yüzden kullanımdan sonra bezi suya batırınız ve açılmış vaziyette dışarıda kurutunuz.

Kuruma Zamanı: Kuruma süresi yaklaşık 24 saattir. Ahşabın emme gücü, havanın sıcaklığı ve nemine bağlıdır.

Aletlerin Temizliği: CLOU EGZOTİK YAĞI kullanımından sonra aletleri veya fırçayı inceltici sentetik tiner ile temizleyiniz.

Bakım: Yağlanmış ahşap yüzeyleri düzenli olarak CLOU EGZOTİK YAĞI ile bakımını sağlayınız.

Depolama: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Soğuktan ve dondan koruyunuz.

Ürünü kullandıktan sonra ambalajın kapağını daima sıkıca ka patınız.

Bertaraf: Boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları Atık Toplama

Merkezine veriniz. (EAK-Nr: 080111)

UYARILAR: İstek üzerine Güvenlik Bilgi Formuna www.clou.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda ambalaj ve etiketi hazır bulundurunuz. İçildiğinde derhal doktorunuza başvurunuz. ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİ 114‘ü arayınız. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. İyi havalandırılmış mekanlarda kullanınız. Kanalizasyona dökmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz. Uygulama esnasında yiyecek yemeyiniz.

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU Egzotik Yağ (Exotic Oil)

  • ₺ 411.03