Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU Parquet Stairs Hard Oil Light Brown

CLOU Parke ve Merdiven Sert Yağ Light Brown
 

Özellikleri: 
CLOU Sert Ahşap Yağı, işlenmemiş ahşap tezgah, parke, mobilya ve ham ahşap yüzeylere dirençli ve su geçirmez bir film tabakası oluşturur. Aynı zamanda bakımı kolay yüzeyler oluşturur, yüzeyi ev kimyasallarına karşı dirençli hale getirir. Derine nüfuz eden, yüksek doldurucu ahşap yağıdır. Masif ve kaplama tüm yumuşak ve sert ahşap türleri ve egzotik ağaçlar için uygun bir üründür. Uygulama yapılan yüzeyler DIN EN 71-3 (Çocuk Oyuncak Güvenliği) ve DIN 53160 (Salya ve Tere Karşı Dayanıklılık) için uygundur. 


“DIN EN 71-3 Ahşap Oyuncak Güvenliği & 
DIN EN 53160 Tükürük ve Tere Karşı Dayanıklılık” sertifikalarına sahiptir.


Kullanım Alanları:
Özellikle iç mekanda normalden yoğun olarak kullanılan ahşap zeminler, mobilyalar, tezgahlar, nemli alanlarda ahşap tavanlar, sanayi parkesi veya merdivenler gibi yerlerde kullanıma uygundur. 

Ön Hazırlık: Uygulama yapılacak yüzeyin temiz, kuru, kir, wax ve yağdan arındırılmış olması gerekmektedir. Yüzeyi 180 kum zımpara ile zımparalayın ve tozdan arındırın.


Uygulama: Kullanımdan önce yağı iyice çalkalayın. 10 °C altında işlem yapmayın. Ürünü 2-3 kere yumuşak bir fırça veya balya ile ince tabaka halinde dikkatlice sürünüz. Her katta 20-30 dakika sonra emilmeyen fazla yağı temiz bir tüy bırakmayan bezle tamamen alın, aksi takdirde eşit olmayan parlak ve kurumayan bir yüzey oluşur. İşlemi 2-3 kere tekrarlayın ta ki yüzey yağı emmeyene kadar. Her uygulamadan önce, yüzeyi 240/280 kum zımpara ile düzeltin. Günde yalnızca bir kat sürün. İyice havalandırıp bir gece kurumaya bırakın.

Tüketim: 1 litre tek kat uygulamada 12 m² alan yapar. Ancak ahşabın türü ile emme gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

DİKKAT! Yağ ile ıslanmış bezlerin kendi kendine yanma tehlikesi vardır. Bu yüzden kullanımdan sonra bezi suya batırınız ve açılmış vaziyette dışarıda kurutunuz. 

Kuruma Zamanı: Kuruma süresi, ahşabın emme gücü, havanın sıcaklığı ve ortamın nemine bağlı olarak 12-24 saat sonradır. Uygulama yapılmış zeminlerde 2-3 gün sonra yürünebilir, tamamen kullanım 8 ila 10 gün sonra mümkündür. Kuruma esnasında yüzey su ile temas etmemelidir.
Aletlerin Temizliği: Kullanımdan hemen sonra aletleri CLOU Genel Boya Sökücü veya CLOU EV Tiner ile temizleyebilirsiniz.
Bakım: Yağlanmış ahşap yüzeylerin bakımını düzenli olarak CLOU Sert Yağ ile sağlayınız. 
Depolama: Kuru ve serin yerde gıda maddelerinden uzak muhafaza ediniz. Soğuktan ve dondan koruyunuz. Ürünü kullandıktan sonra ambalajın kapağını daima sıkıca kapatınız. 
Bertaraf: Tamamen boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları ve temizlik atıklarını atık toplama merkezine veriniz. (ATIK KODU-Nr.08 01 11)

UYARILAR: CLOU SERT YAĞ kullanmadan önce etiketini okuyunuz. Tekrarlanan temas, kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz. Buharları uyku hali ve baş dönmesine yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. 2-Butanon oksim içerir. Alerjik reaksiyonlara yol açabilir. İyi havalandırılmış ortamda kullanınız. Güvenlik Bilgi Formuna www.clou.com.tr ulaşabilirsiniz. İçildiğinde derhal doktora başvurunuz. Ulusal Zehir Danışma Merkezi 114‘ü arayınız. Kanalizasyona dökmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz. 
Yangında: Söndürmek için CO2, kum veya kuru kimyasal kullanınız. UN 1263 RENK (aromasız beyaz ispirto), 3, III

Mevcut Ambalaj: 750 ML

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU Parquet Stairs Hard Oil Light Brown

  • ₺ 531.22