Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU Clourethan Mat Ahşap Verniği

CLOU CLOURETHAN MAT AHŞAP VERNİĞİ

Özellikleri1 Kompenantlı, üretan alkid bazlı, dayanıklı ve iyi doldurucu özelliği olan verniktir. Aromatik içermez, yumuşatıcılara, su, yağ, gres, alkol, sürtünme, mekanik kullanım ve aşınmaya dayanıklı, iyi dış mekan direnci olan verniktir. 

Kullanım Alanları: Clou Aromatiksiz Clourethan Verniği, merdiven ve parke ayrıca kapılar, koltuk kolçakları, masalar ve ham mantar plakaların mühürlenmesinde kullanılır. Dış mekan kullanımı için de ideladir. 


“DIN 4102-B2 (Alevlenme) §35 Gıda maddeleri ve Emtialar Kanunu gereklerini yerine getirir. (Önceden DIN 53160) Tükürük ve Tere Karşı Dayanıklılık)” sertifikalarına sahiptir.

Tüketim: 
1 litre tek kat uygulamada yaklaşık 12 m² alan yapar. Ancak ahşabın türü ile emme gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Ön Hazırlık: Ahşap yüzey tozsuz, kuru ve yağsız olmalıdır. Kullanılmış mobilyalar yenilenmeden önce CLOURETHAN tiner kullanılarak temizlenmeli ve 240 kumlu zımparala ile zımparalanmalıdır.
Uygulama: 
Kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız. 15 C°’nin altında uygulama yapmayınız. Ham ahşabın nemi %8-12 olmalıdır. 150’lik kum zımpara ile zımparalayınız. Rulo veya fırça ile: %10 Clourethan tiner ile inceltip yüzeyi astarlayınız. Tabanca ile: Clourethan verniği %25 Clourethan tiner ile inceltip yüzeyi astarlayınız. 
Kuruma Süresi: 
1 gece bekledikten sonra 240-280 kumlu zımpara ile zımparalayınız. 
Son Kat Uygulama: Astarlanmış, kurutulmuş ve temizlenmiş vernikli yüzeyi %10-25 inceltilmiş Clourethan verniği 1-2 kere uygulayınız. Hava ile kuruduğu için normal kalınlıkta atınız ki daha hızlı kuruma sağlansın. Katlar arası geçişte 1 gece mutlaka kurutunuz. 
Aletlerin Temizliği: Vernik kullanımından sonra aletleri Clourethan tiner ile temizleyiniz. 
Depolama: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Soğuktan ve dondan koruyunuz. Ürünü kullandıktan sonra ambalajın kapağını daima sıkıca kapatınız. 
Bertaraf: 
Tamamen boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları ve temizlik atıklarını atık toplama merkezine veriniz. (Atık Kodu-Nr.08 01 11) 
Uyarılar: 
Yanıcıdır. Tekrarlanan temas kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Elektrostatik yüklemelere karşı önlem alınız. İçildiğinde derhal doktora başvurunuz ve ambalaj veya etiketi gösteriniz. İyi havalandırılmış mekanlarda kullanınız. Ulusal Zehir Danışma Merkezi 114’ü arayınız. Kanalizasyona dökmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz. Yangında: Söndürmek için CO2, kum veya kuru kimyasal kullanınız. Fakat, su kullanmayınız. 2-Butanom oksim içerir. Alerjik reaksiyonlara yol açabilir. UN 1263 Renk, III ADR
Parlaklık Derecesi: 
Mat

 

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU Clourethan Mat Ahşap Verniği

  • ₺ 431.69


Related Products