Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU Thermowood Yağı (Thermowood Oil) 750 ML

CLOU Thermowood Yağı (Thermowood Oil) 750 ML

Özellikler: Yüksek emprenye etkisi ile ahşaba nefes alabilen, su ve kir itici özellik kazandırır. Ahşaba derinlemesine nüfuz eder, doğal rengini, harelerini vurgular ve renk tazeleyicidir. Ahşabın doğal güzelliğini korur. İpek mat görünüm sağlar.

Kullanım Alanları: İç ve dış mekanda ham ahşap, mobilya, tezgah, duvar kaplaması, kiriş, çatı, bahçe mobilyası, ahşap evler, çitler ve terasların emprenye bakımı içindir. Ayrıca yağlı boya üretimi için de uygundur.


DIN EN 71-3 (Ahşap Oyuncak Güvenliği) &
DIN EN 53160 (Tükürük ve Tere Karşı Dayanıklılık) sertifikalarına sahiptir.

Tüketim: 1 litre tek kat uygulamada 14 m² alan yapar. Ancak ahşabın türü ile emme gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Ön Hazırlık: Ahşap yüzey hasarları tamir macunları ile onarılmalı, 180’lik zımpara ile zımparalanmalı ve yüzey iyi temizlenmeli, tozsuz, kuru ve yağsız olmalıdır.
Not: Zemin ile uyumu için bir deneme yapınız.

Uygulama: CLOU TERMOWOOD YAĞI ’nı kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız. 12°C‘nin altında uygulama yapmayınız. Ahşap yüzeyini yağlamadan önce kurutunuz. Yumuşak fırça veya pamuklu temiz bezle 1-2 kere ince ve eşit şekilde su yönünde sürünüz. Daha az emici sert ahşap yüzeylerinde 1:1 Sentetik tiner ile inceltiniz. Ahşabın yağı emmesi için 30 dakika bekleyiniz. Yağlanmış ahşap yüzeyinde emilmeyen fazla yağı pamuklu temiz, kuru, bezle alınız. Yağlanmış ahşap kuruyana kadar ortamı havalandırınız. 2. Kat uygulamayı 24 saat sonra yapınız.

DİKKAT! Yağ ile ıslanmış bezlerin kendi kendine yanma tehlikesi vardır. Bu yüzden kullanımdan sonra bezi suya batırınız ve açılmış vaziyette dışarıda kurutunuz.

Kuruma Süresi:
Kuruma süresi yaklaşık 24 saat, ahşabın emme gücü, havanın sıcaklığı ve ortamın nemine bağlıdır. Yüzeye ağırlık koymak için ortamı iyi havalandırarak 14 gün beklenmelidir.
Aletlerin Temizliği:
Yağ kullanımından sonra aletleri sentetik tinerle temizleyiniz.
Bakım: Yağlanmış ahşap yüzeylerin bakımını düzenli olarak CLOU TERMOWOOD YAĞI ile 
sağlayınız. 

Depolama: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Soğuktan ve dondan koruyunuz. Ürünü kullandıktan sonra ambalajın kapağını daima sıkıca kapatınız.
Bertaraf: Boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları Atık Toplama Merkezine veriniz. 
(EAK-Nr.080111) 

UYARILAR: CLOU TERMOWOOD YAĞI’nı kullanmadan önce etiketini okuyunuz. Tekrarlanan temas, kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz. Buharları uyku hali ve baş dönmesine yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. 2-Butanon oksim içerir. Alerjik reaksiyonlara yol açabilir. İyi havalandırılmış ortamda kullanınız. Güvenlik Bilgi Formuna www.clou.com.tr ulaşabilirsiniz. İçildiğinde derhal doktora başvurunuz. ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ 114‘Ü arayınız. Kanalizasyona dökmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU Thermowood Yağı (Thermowood Oil) 750 ML

  • ₺ 311.09