Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 
  • CLOU W1 Sıvı Ahşap Waksı 750 ML

CLOU W1  SIVI AHŞAP WAX 750 ML

Özellikleri: Solvent bazlı, şeffaf, kokusuz, hızlı kuruyan, ve çizilmeyen sıvı ahşap waxıdır. İç mekanda ham ahşap yüzeylerde, kayın, meşe, ladin, akçaağaç veya dişbudak gibi, pürüzsüz, kaymaz, dekoratif, su itici bir wax tabakası oluşturur. Ayrıca önceden waxlanmış yüzeylerin onarımı için de uygundur.

Kullanım Alanları:
 Ev mobilyaları, çocuk odaları, duvar ve tavan panelleri, süpürgelikler vb. pürüzsüz, kullanışlı ve dekoratif wax kaplamalı yüzeyler elde edilmesini sağlar.


SERTİFİKALAR:
“DIN En 71, Bölüm 3 (Oyuncak için uygundur.)”

“DIN 53160 (Salya ve tere karşı dayanıklıdır.)”
“DIN 68861 – 1C (Kimyasal dayanıklılığı.)” 

Ön Hazırlık: Ahşap yüzey hasarları tamir macunları ile onarılmalıdır. 200-240’lık zımpara ile zımparalanmalı, iyice temizlenmeli, tozsuz, kuru ve yağsız olmalıdır.

Uygulama: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 12°C‘nin altında çalışmayın. Ahşap yüzeyi uygulamadan önce iyice kurutunuz. Bir fırça veya yumuşak, temiz tülbent bez ile 1-2 kere ince ve eşit şekilde su yönünde sürünüz. Ahşap kuruyana kadar ortamı havalandırınız. Sonraki bakım için yüzeyi 240-280 kum zımpara ile hafifçe zımparalayınız. 

Dikkat: Yağ ile kullanılmış bezlerin kendi kendine yanma tehlikesi vardır. Bu yüzden kullanımdan sonra bezi suya batırınız ve açılmış vaziyette dışarıda kurutunuz.


Kuruma Süresi: Kuruma süresi yaklaşık 24 saattir. Ahşabın emme gücü, havanın sıcaklığı ve nemine bağlıdır.
Tüketim: 1 litre yaklaşık 10 m² alan yapar. Tek kat uygulama için geçerlidir.
Aletlerin Temizliği: Kullanımından sonra aletleri veya fırçayı inceltici sentetik tiner ile temizleyiniz.

Depolama/Bertaraf: Orjinal ambalajında iyice kapalı serin/don olmayan yerde muhafaza ediniz.
Vernik artıkları özel atık merkezlerine verilmelidir.
Önerilen Atık kod no 08 01 11: Avrupa atık kataloğuna göre (bölgesel atık imha yeri ile anlaşılmalı).

UYARILAR: CLOU AHŞAP TEZGAH YAĞI kullanmadan önce etiketini okuyunuz. Tekrarlanan temas, kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz.

Buharları uyku hali ve baş dönmesine yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.  İyi havalandırılmış ortamda kullanınız. Güvenlik Bilgi Formuna www.clou.com.tr ulaşabilirsiniz. İçildiğinde derhal doktora başvurunuz. Ulusal Zehir Danışma Merkezi 114‘ü arayınız. Kanalizasyona dökmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

Devamı...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

CLOU W1 Sıvı Ahşap Waksı 750 ML

  • ₺ 516.73