Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 

Ahşap Parke ve Ahşap Merdiven Vernikleme


Merdiven ve Zeminleri Vernikleme

Aşırı kullanılan alanların güçlü korumaya ihtiyacı vardır.

Vernikleme uzun ömür ve kolay temizlik sağlar. Masif Parke veya ahşap merdiven iyi görüntü verir, aynı zamanda sıcak bir atmosfer yaratır. Çok şeye de dayanmak zorundalar, çünkü tabiri caizse “ayaklar altına alınıyorlar”. Bu nedenle kullanımdan önce veya tadilattan sonra çizik ve neme karşı korumak gerekir. Bunun için CLOU Su Bazlı Merdiven Parke Verniği idealdir: kolay sürülür, su ile inceltilir ve hızlı kurur.

Mühürlemeden/verniklemeden önce birkaç ön hazırlık gerekli. Yüzey önce kaba (100’lük) zımpara, sonra ince (180’lik) zımpara ile su yönünde zımparalanır. Temizlenmiş ahşaba vernik 2-3 işlemle sürülür. Uygulama sıcaklığı +15°C’nin altında olmamalıdır. Oda ve vernik sıcaklığı için geçerlidir. Ara katları iyice kuruttuktan sonra bir ara 240 zımpara ile yapın ve temizleyiniz..

Tamamen eşit bir parke yüzeyi elde etmek için sıra sıra pencereden itibaren uzunlamasına hızlı şekilde uygulayın. Pencereye çaprazlama sakın sürmeyin. Merdivenlerde en üstten başlayın. Daha sonra ikinci ve böylece alt merdivenleri kullanabilirsiniz.

İyi bir parke zemin uzun süre hayatta kalabilir. Çünkü bir çok kez zımpara ve vernikleme yapılabilir. CLOU Su Bazlı Merdiven Parke Verniği, kuruduktan sonra sertleşir ve aşırı dayanıklı yüzey oluşturur.