Shopping Until 16:00 SAME DAY SHIPPING! 

About Us

“Alfred Clouth ckfabrik GmbH & Co. KG” üçüncü nesil aile şirketidir. Bu geleneği hem çalışanlarımız hemde müşterilerimiz açısından yaşıyoruz.
Her açıdan yeniliklere açık olduğumuz kadar geleneklerimize de bağlıyız: Hem geleneksel hem de modern ve inovatif yeni geliştirilmiş ürünlerimizde.
Çevreye duyarlı üretimimiz ile aynı zaman Almanya /Offenbach’da modern tesislerimizde ki üretim ülkemize bağlılığımızı göstermektedir.
Şirketimizin en büyük hedefi üretimimizin her zaman güvenli ve basit bir şekilde aynı kalitede devam etmesi ve laboratuvarlarımızda ürün reçetelerinin revize edilerek kontrolünün sağlanmasıdır.
Yoğun araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanırken yüksek kalite standardının sabitlenmesinin yanı sıra yeni ürün geliştirmeleri de yapmaktayız.
Kalite standardını yükseltirken aynı zamanda yoğun araştırma ve geliştirme odaklı faaliyetlerde de yeni ürünler geliştiriliyor.
Dolayısı ile yüksek kaliteli ham maddeler, en yeni üretim metotları ve aynı zamanda kalifiye elemanlar üretimde kullanılıyor.
CLOU ağaç sektörünün tüm beklentilerine cevap verebilecek komple bir ürün yelpazesi, tüm uygulamalar için mükemmel bir ürün programı ve benzersiz bir sistem çeşitliliği sunar.
Su veya Solvent bazlı ahşap renklendiriciler, boya ve cilalardan tutun koruyucular, ahşap yağları ve waxlardan özel hazırlık ve tamir ürünlerine kadar her şey mevcuttur.
ASUSO’nun özel yağları, ALMARİT’in Parke Cila Sistemi ve HENKEL’ in yapıştırıcı ürünleri PONAL, PATTEX, TEROSAN ve GUPFO adı altında tanınmış aletleri müşterilere ulaştırmanın yanında yıllardır diğer ahşap uzmanları ile birlikte yaptığımız iş birliği CLOU’yu sistem tedarikçisi haline getirmiştir.
CLOU el zanaatının iş ortağıdır. Zanaat müşterisine pratik çözümler sunarak, güncel gereksinimleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve başarısına katkıda bulunur. Bu da müşterilerimize üretimlerinde profesyonel ve uzman bir dokunuş sağlar.
Alfred Clouth, Alfred Clouth Lackfabrik GmbH & Co. KG Yönetim Kurulu Başkanı www.clou.de “Kementaş Boya Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.”
Firmamız, 1994 İstanbul‘da kuruldu. 2001’e kadar yurt içi ve yurt dışında otomotik panjur, mağaza kepenkleri, alüminyum doğrama, cephe sistemlerinin üretim, satış, montaj, servisleri ile taahhüt ihalelerini kazanmış, zamanın da yapmış, iş bitirme belgelerini de almıştır.
Ayrıca belirtilen işler de ithalat, ihracat dış ticaretini gerçekleştirmiştir. Firmamız, 2001 yılından itibaren; “Mobilya, Parke ve Doğrama, Bakım, Onarım, Koruma ve Rötuş Malzemelerinde”, distribitör olarak yurt dışı/içi toptan, perakende satışlarında daima lider, süreklilik sağlayan, farklı, yenilikçi, tecrübe ve başarıyla 20 yıldır ticari faaliyetlerini yıldır sürdürmektedir.
Müteşebbis, deneyimli ekibimiz, altyapımız, araştırmacı, dinamik niteliklerimizi belirtebiliriz.
Farklı sektörler de ki müşterilerimizin faaliyetleri, sayı çokluğu, talepleri, müşteri odaklı çok özel çözümlerimiz, önder misyonumuza ilave yenilikler, ticari faaliyetlerimizin de sürekli gelişmesine ve büyümemize katkı yapmıştır.
Firmamızın Türkiye Pazarında ki piyasa öngörüsü, deneyimi ve arzusu ile dünya ve Almanya pazarında saygın, mükemmel ürünler kategorisinde ki, 1 Numaralı Ahşap Boya, Vernik, Koruyucuları ile Ahşap Yağlarında Lider Üreticisi CLOU, “Alfred Clouth Lackfabrik GmbH & Co. KG ile 2011 Haziran da Firmamız, Kementaş Dış Tic. Ltd. Distribitörlük Sözleşmesi” imzalanmıştır.
Ahşap Boya Grubunda ki Alman Partnerimiz CLOU’nun güçlü alt yapısı, uzman, yenilikçi, araştırmacı, disiplinli ekibi ve ar-ge laboratuvarları mevcuttur.
CLOU; “Ahşap Boya, Vernik, Koruyucuları ile Ahşap Yağlarında” mükemmel ürün üretim kapasitesi ile yüksek kaliteli sürekli akredite edilen standartlara sahiptir. CLOU’nun geleneksel özellikleri ile dünya pazarlarındaki ticari faaliyetleri ile öngörülerinden de devamlı faydalanmaktayız.
Portföyümüzün yurt içi, yurt dışındaki değerli müşterilerimizden sürekli, farklı, değişken miktarlarda özel talepleri gelmektedir. CLOU’nun mükemmel ürünlerini firmamız KEMENTAŞ’ın ekip tecrübesi, organizasyonu ile müşterilerimizin üretim, satış ve servislerine de destek vererek gelişmelerine, kalitelerini yükseltmelerine ekonomik, hızlı, daima doğru, beğeni gören ve yüksek kaliteli ürünlerle çözümlerimizi de sunmaktayız.
Sürekli büyüyen alt yapımızla daha da güçlenerek faaliyetlerimize satış ofisimiz ve depomuzda çalışmaya devam etmekteyiz. Kementaş Boya Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. Uzmanlıklarımız: Mobilya, Parke ve Doğrama Bakım Onarım Koruma ve Rötuş Malzemeleri CLOU Ahşap İçin Her Şey… Mükemmeli varken sıradan ürünlerle yetinmeyiniz. 90 Yılı Aşkın Siz’in Ahşap İçin Uzmanınız… Ahşap İçin Ya En İyisi, Ya da Hiç… www.kementas.com.tr