CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.300ml
CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.300ml
CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.300ml

CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.300ml

Fiyat : ₺1.140,58(KDV Dahil)
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.300ml CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.750ml CLOU 30112.00000 L6 Zaponlack Sprey MetalVer.2,5Lt
 

CLOU ZAPONLACK SPREY METAL VERNİĞİ 300 ML

Özellikleri: Nitroselülozik parlak metal verniği. İç mekanda metal süs eşyalarını cilalamakta kullanılır. Mesela, kupa, tabak, para veya metal çerçeveler.
Kararma ve oksidasyona karşı korur.

Kullanım Alanları: İç mekanda metal objelerin verniklenmesinde ve ayrıca beyaz, renkli ve değerli metallerin mesela bardaklar, kaseler, kupalar, paralar ve metal çerçeveler, metal panellerde kullanılır.

Uygulama Kısıtlamaları: Yalnız iç mekan kullanımı içindir. Aşırı mekanik kullanıma maruz kalan yerlerde kullanmayın. Ayrıca çelik yüzeylerde korozyona karşı kullanmayın.

Ürün Avantajları:
• Renksiz,
• Nitro Selülozik Bazlı Parlak Metal Vernik ,
• Pirinç, gümüş, altın, bronz, bakır gibi değişik metallerde iyi yapışır,
• Çok hızlı kurur,
• Paslanmaya, oksidasyon ve renk değiştirmeye karşı korur.

Kullanma Talimatı:
CLOU Zaponlack Sprey Metal Verniği şeffaf metal parçaları cilalamada kullanılır. Oksidasyondan korur.
1. Metal yüzeylerin ilk önce yumuşak ve temiz bir bez yardımı ile CLOU Selülozik Tiner 790 ve CLOU Nitro Tiner V2 ile yağlardan temizlenmesi gerekir.
2. Spreyi kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kapağı çıkarınız. püskürtme yönü ok işareti ile gösterilmiştir. Püskürtme başlığını iyice bastırınız ve bir deneme yapınız.
3. Verniği oda sıcaklığında (20°C; cereyandan kaçınınız!) eşit şekilde, fakat çok kalın olmama şartıyla (düz ve büyük yüzeyleri gerektiğinde çapraz yandaki resimde gösterildiği gibi) hazırlanmış yüzeye püskürtünüz. Yüzey ve sprey arasında 20-25 cm’lik bir mesafe olmalıdır.
4. Spreyi kullanımdan sonra kafa üstü çeviriniz ve başlığı sadece gaz çıkana kadar iyice bastırınız. Böylece valf kendi kendini temizlemiş olur ve bir dahaki kullanıma hazır olur. Kapağı kapatınız. Tamamen boşalmış spreyleri çöpe atınız!
5. Başlığın temizlenmesi: Başlığı çıkarınız ve CLOU Selülozik Tiner 790 veya CLOU Nitro Tiner V2 içine koyunuz. Akım kanalını bir iğne yardımı ile temizleyiniz.

Dikkat! Yüksek derecede yanıcıdır. Nefes organlarını ve cildi tahriş eder. Tekrarlanan temas kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Buharları uyku hali ve baş dönmesine yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Ateş kaynaklarından uzak tutunuz, sigara içmeyiniz. Aerosolu solumayınız. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz. Söndürmek için kum, karbondioksit veya toz söndürmesi maddesi kullanınız, su kullanmayınız. Yanlışlıkla içildiğinde derhal doktora başvurunuz ve ambalaj veya etiketi gösteriniz. İyi havalandırılmış mekanlarda kullanınız. Sprey basınç altındadır. Güneş ışınlarından ve 50°C üstündeki sıcaklıktan koruyunuz. Kullanımdan sonra zorla açmayınız veya yakmayınız. Ateşe veya yanan şeylere karşı sıkmayınız. Yeterli havalandırılmadığında patlayıcı karışımlar oluşabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.